Wzdęcia brzucha i uczucie przelewania

Od 5 dni mam bardzo mocno wzdęty brzuch. Do tego występuje uczucie przelewania, bulgotania. Kręci mnie w brzuchu. Zdarza się, że kluje mnie w dolnej, prawej części brzucha. Na to wszystko codzienne intensywne biegunki. Jem tak, jak zawsze, leki bez recepty, herbatki ziołowe nie pomagają. Wzdęcia są bardzo nieprzyjemne w zapachu. Zlagodzilem też dietę, ale brak zmiany na lepsze. Co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza rodzinnego, powstepnym badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedziec i zalecic odpowiednie dalsze postępwoanie.