Wzrok a leki na nerwicę i depresję

Czy branie leków na nerwicę neurostemiczną, dystymię i depresję mogą wpływać na wzrok? (Amisan, Wellbutrin, Spamilan) Od dłuższego czasu gorzej mi się czyta, jakoś tak dziwnie. Okulista nie stwierdził nic podczas badania okulistycznego. Proszę o odpowiedź.

Dzień Dobry Panu,

Skoro okulista podczas badania nic nie stwierdził, to nie ma obawy do niepokoju.
Nie wiem, jak Pan się odżywia, jaki Pan prowadzi tryb życia, czy zażywa Pan suplementy, czy uprawia aktywność fizyczną, czy Pana sen trwa osiem godzin i czy jest systematyczny?

Są to składowe warunkujące ostrość i jakość widzenia.

Z mojej strony zachęcam Pana do podjęcia terapii, która pomogłaby Panu dotrzeć do przyczyny chorowania, a nie dawałaby skutków ubocznych leczenia.

Życzę Panu Dużo Dobrego,
Irena Mielnik-Madej