Wzrost poziomu TG po usunięciu raka brodawkowatego tarczycy

18.11.2014 r rak brodawkowy tarczycy .Usunieta calkowicie , Wynik histopatologiczny p T1aN0. Bez terapii jodem . Biore euythyrox 100 . Jestem 6 m-cy juz po zabiegu i moje ostatnie wyniki sa nastepujace wTg styczniu 0.20, anty TG . 1,128.0 , W lutym - TSH - 1,920, anty tg 138,9 ...Tg 0,26 .Tg w lutym 0,26 Tg w maju 0,83 TG w czerwcu - 1,37, AntyTG 589, 60 ..TSH 0,03 , FT3 3.71, FT4 1.49 USG tarczycy czyste bez zmian .Co moze byc przyczyna wzrostu TG. Od marca jestem na polud.Wloch Zmi

Jest to nieznaczny wzrost poziomu TG i raczej nie ma to znaczenia klinicznego, ale radziłbym jeszcze w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z endokrynologiem prowadzącym (do rozważenia zwiększenie dawki Euthyroxu).