Xapis nieprawidłowy z tendencją do czynności napadowej

Zapis o niskonapięciowej czynności szybkiej i niskonapięciowej czynności alfa 8-13Hz. Rz śladowa. Na tym tle występują serie fal theta 4-7 Hz o amplitudzie 2-3 razy wyższej od otoczenia, które nasila HV. Wniosek: zapis nieprawidłowy z tendencją do czynności napadowej. Dziecko ma 11 lat. Badanie wykonywane po raz pierwszy. Badanie neurologiczne prawidłowe. Skarży się czasami na złe samopoczucie tak jakby była we śnie, to trwa chwilę potem mija. Proszę o naświetlenie sytuacji.

Dziecko 11 letnie; Proszę o przedyskutowanie z NEUROLOGIEM DZIECIĘCYM
Niewielkie zmiany napadowe w zapisie EEG
"Skarży się czasami na złe samopoczucie tak jakby była we śnie, to trwa chwilę potem mija." zależy czy trwa to minuty czy godziny?
Jak stan ogólny dziecka, wyniki morf, żelaza, Jak wyniki w szkole?
Lekarz zdecyduje o dalszej diagnostyce i leczeniu