Zapytaj lekarza

7 3 7 , 0 9 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zabieg stulejki i nadwrażliwość penisa

Rok temu miałem zabieg na stulejka znaczy tak mi się zdaje bo miałem mieć skrócone wędzidełko ale przed samą operacją lekarz stwierdził że trzeba przeciąć skórke na górze penisa. Cały czas odczuwam nadwrażliwość żołędzia. Czytałem że trzeba go zahartować ale ja nawet nie mogę go dotknąć. Nawet jeśli odsłonie go i puszcze leciutko wodę z prysznica to i tak wytrzymam 1 góra 2 sekundy i odczuwam masakryczny ból. Jak wyleczyć tą nadwrażliwość?
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Proszę skontaktować się z lekarzem operującym, bez badania przedmiotowego i możliwości oceny penisa nie jestem w stanie się wypowiedzieć odnośnie przyczyny i sposobu leczenia.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy