Zabiegi na trądzik dla 20-latka

Hej! Jestem mężczyzną. Od ok.4 lat mam problem z nadmiarem łoju w skórze twarzy i pojawiającym się trądzikiem. Od czasu do czasu są to krostki ropne, gdy dotykam koniuszkiem palca aż czuje coś takiego nieprzyjemnego. Jest to cera tłusta. Już mnie to irytuje, czuje się z tym źle, niekomfortowo, pomimo ograniczania cukru w pokarmach, picia wody, stosowania maseczek, zdrowego trybu życia, nie pije alkoholu to nie mogę sobie z tym poradzić. Czy są jakieś zabiegi, które wyeliminują opisane zmiany?
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Manicure - żele hybrydowe

Umiejętni wykonany manicure to ozdoba paznokci. Aby efekt utrzymywał się długo, można zdecydować się na wykonanie manicuru hybrydowego. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na ten temat.

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty