Zaburzenia hormonalne a wyniki BHCG

Proszę mi powiedziec czy jakibym miała jakieś zaburzenia hormonalne to mogłyby one zafałszwać wynik bhcg 1 dni po wkladaniu tam palców? mój wynik to <0.100. Robiłam w dc wywolanego luteina. OKres mial byc 6,od wteyd mam nabrzmiale piersi, jednak nie bylo wiec od 9 do 11 brałam luteine. od 13-19.08-śluz z krwią. Czy wynik juz wiarygodny? I czy jakbym miała jakieś zaburzeniatoczy mogłyby one zafałszować wynik ? i cyz Nolicin, furagin, luteina wplywaja na wynik bhcg? prosze o odp na 3 pyt.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wynik beta-hCG jest wiarygodny 8 dni po kontakcie seksualnym. Potencjalne zaburzenia hormonalne mogą mieć wpływ na wynik, ale tylko w przypadku pozytywnego wyniku. Wymienione leki nie mają wpływu na wynik.