Zaburzenia miesiączkowania i podejrzenie torbieli na jajniku a starania o ciążę

Witam.Moj problem polega na tym ze.w Marcu bylam u gin poniewaz miala bolesci podczas stos. i brak miesiaczki.Przepisal mi tabletki.Wzielam wszystkie i dostalam miesiaczke.w kwietniu ona juz sie nie pojawila. Poszlam wiec do innego gin ktory swierdzil ze mam torbiela na jajniku, przepisal mi tabletki by go zlikwidowac .Wzielam wszystkie. W maju @ przyszla i trwala prawie dwa tyg. Po miesiace czesto uprawialam stosunek. Bo staramy sie z mezem o dziecko.mamy czerwiec a umnie brak. Pomocy !!

Witam.
Za bardzo się "szamoczesz". Raczej staraj się wybrać sobie jednego ginekologa. Taka opcja jest najlepsza dla Ciebie i lekarza prowadzącego, bo będzie znał dogłębnie Twój problem. Zgłoś się do niego jak najszybciej.
Pozdrawiam.