Zaburzenia miesiączkowania po porodzie i stosowaniu tabletek hormonalnych

W maju tego roku urodzilam corke przez cc.bylo ok,po ok 2mies pojawila sie pierwsza miesiaczka. Po tygodniu od jej skonczenia chlusnelam krwia i krwawilam przez kilka dni. Lekarz przeisala mi tabletki hormonalne,baz efektow i po zmianie na innei bylo dobrze przez 2 mies. Pojawila sie miesiaczka ostatnuo w terminie a po 9 dniach od jej zakonczenia chlusnelam krwia i krwawie nadal. Chlusniecia ta krwia poprzedzone sa bolem podbrzusza i czasem takimi szarpnieciami okolicy ciecia. Co mi jest?

Witam! Aby dokładnie odpowiedzieć na Pani pytanie niezbędne jest przeprowadzenie bezpośredniego badania ginekologicznego oraz wykonanie przezpochwowego usg. Być może w wyniku wahań hormonalnych rozwinęły się np. mięśniaki macicy. Proszę zgłosić się do ginekologa, który przeprowadzi pełną diagnostykę w tym kierunku.