Zaburzenia widzenia:astygmatyzm i krótkowzroczność

Mam astygmatyzm i krótkowzroczność cylindry oko lewe i prawe 1,25 a sfery lewe 1,25a prawe 1,50 czy jest możliwe ze wada juz nie będzie się pogarszać albo nawet się zmniejszy ? Podkreślam że mam 25 lat

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, na podstawie samego tylko opisu nie można w jakikolwiek sposób określić przyszłych rokowań. Możliwe jest zarówno nasilenie, jak i zmniejszenie wady.