Zaburzenia widzenia i różne diagnozy lekarzy

witam serdecznie Mam problem z lewym okiem , pojawiły się jakieś czarne nitki oraz mgiełka, która po pomruganiu przechodzi. Od czasu, kiedy mi się to stało, ok. miesiąca boli mnie głowa po lewej stronie, nad okiem. Jeden okulista mi oko przepłukał, drugi dał kropelki i proszki od zaćmy, a trzeci stwierdził oddzielenie się ciała szklistego i dał mi inne leki. Jak mam się leczyć? czy z tym ciałem szklistym to poważna sprawa? Mam 57 lat. Pozdrawiam serdecznie

Witam. Opisane objawy wydają się niepokojące i nie należy ich bagatelizować. Sugeruję skonsultować się również z neurologiem.