Zacienienie zatok szczękowych i wyniki badań u 3,5-latka

Dziecko 3, 5 roku od 1.01.14 r. choruje. -prześwietlenie rentgena zatok wykazało zacienienie całkowite zatok szczekowych, -wymaz z nosa pałeczki Gram (-) typu Haemophilus (skąpe)- prawdopodobne nosicielstwo, -wykluczona mononukleoza, -białko CRP 36,225 mg/l, -krew:WBC 12,5 -GRA 8,6 -GRA% 68,9 - lym% 24,4 wypisałam tylko to co odbiega od normy Dziecko przyjmowało już Augumentin, 3 buteleczki Zinat, a od dzis Biseptol. Czy mogę zrobić jakieś jeszcze badania, liczyłam na wymaz ale nie dobrali antyb

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dziecko powinno kontynuować zaleconą terapię. Po leczeniu konieczne będzie wykonanie badań kontrolnych. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.