Zaćma pourazowa po odłamkach aluminium w oku

WITAM W 2008 ROKU MIALEM WYPADEK ZACMA POURAZOWA I 3 ODŁAMKI ALUMINIUM W OKU........PRZESZLEM SZYBKA OPERACJE W SOSNOWCU CELEM WSTAWIENIA SOCZEWKI I USUNIECIE ZACMY .....ODŁAMKI ZOSTAWIONO NIE WIEM CZY BEDE JE KIEDYKOLWIEK USOWAL ZE WZGLEDU ZE TO ALUM MOJE PYTANIE WIDZE PRZEZ MGLE JAK ZALOZE OKULARY TO SIE POPRAWIA ALE DENERWUJE MNIE TO GDY JADE AUTEM W NOCY PROSZE NAPISAC CZY JEST TO DO NAPRAWIENIA JAKIMS LASEREM CZEKAM NA SZYBKA ODP

Witam! Usunięcie odłamków aluminium raczej nie jest możliwe za pomocą lasera. Ewentualna korekcja wady wzroku uzależniona jest od dokładnej lokalizacji odłamków. Proszę zgłosić się do okulisty który przeprowadzi bezpośrednie badanie.