Zaczerwienienia na prąciu po stosunku z nieznajomą

Witam.Prawie 2 lat, po stosunku z nieznajoma, mecze sie z dziwnymi czerwonymi krostami,plamkami i zaczerwieniem skory na zoledziu i napletku z towarzyszacym im mocnym swedzeniem. Konsultowalem sie juz z 3 Dermatologami ktorzy przepisywali mi mase masci i lekow np. Hascofungin,Triderm,Protopic,Avene Ciclafate,itp Flucofast,Flucort,Amertil,Cetigran itp Zadne z tych lekow nie pomogl jedynie po masci Travocort wszystko zaczelo wracac do normy ale po tygodniu przerwy koszmar zaczynal sie od nowa.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany mogą mieć wiele przyczyn, przy czym jeśli pojawiły się po stosunku z nieznajomą, to najbardziej prawdopodobne jest ich podłoże infekcyjne. Jeśli stosowane leki nie przynoszą oczekiwanych rezultatów sugeruję wykonanie wymazu. Być może umożliwi to określenie etiologii infekcji i wdrożenie właściwego leczenia.