Zaczerwienione gardło i spuchnięta stopa a podwyższone wyniki badania krwi

Myślałem że to grypa i udałem się do lekarza. Lekarz mówi mi ze mam zaczerwienione gardło i to przeziębienie i mówię jeszcze do doktora że mnie boli lewa stopa. Miałem spuchniętą i zaczerwieniona, bolała mnie. Skierował mnie żebym zrobił RTG stopy i badanie krwi na reumatyzm. Z każdym dniem było co raz gorzej nie mogłem ujść. I odebrałem wyniki krwi okazało się ze mam podwyższone ASO500(<200)CRP35.8(0-6)kw.mocz.11.3(3,4-7,0)MXD%12.8(0,0-12,0)RBC5.57(4,50-5,50)OB7(1-10). Co mi takiego dolega?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje z kompletem wyników udać się do lekarza rodzinnego, po ponownym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Wyniki wskazują na infekcje