Zaczerwienione i delikatnie krwawiące otarcie w pochwie

Pęknięcie w pochwie, tuż przy "byłej " blonie dziewiczej zamieniło sie w otarcie ok pol cm średnicy . Nic nie pomaga nawet abstynencja dwumiesięczna. Lekarz wstrzyknal kwas hialuronowy, używałam kwasu w kremie i nic. Rana jest zaczerwieniona i leciutko krwawi:( prosze o rade.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez zbadania oraz obejrzenia zmiany trudno jest określić jej podłoże. W przypadku braku postępów leczenia proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.