Zagrożenie ciąży a poród naturalny

Jestem w 8m ciąży, od 3mca leżę i mam zagrożoną ciążę. Byłam też w szpitalu. Moje choroby to: mikrogruczolak 5x6mm, torbiel w zatoce szczękowej prawej 24x 27mm, Hashimoto, policystyczne jajniki, hirsutyzm, astma oskrzelowa, alergia, Jeden z gin stwierdził, że moja ciąża skończy się cesarką, mój ginekolog nie widzi takiej potrzeby, neurolog sugeruje cięcie ale ostatecznie zdaje się na ginekologa. Dlatego czy poród naturalny jest bezpieczny i czy mam to z kimś jeszcze skonsultować ?dziękuję

Renata GrzechociĹska

Wskazania do cięcia cesarskiego określa lekarz prowadzący ciążę. Jest jeszcze wcześnie i należy obserwować dokładnie przebieg ciąży ponieważ wskazania te mogą się zmienić.