Zanik przedsionka wejścia do pochwy

Dzień Dobry, mianowicie mam takie pytanie: Zanik przedsionka wejścia do pochwy? Jestem 48 letnią kobietą, w wyniku przedwczesnego wygaśnięcia pracy jajników i braku możliwości stosowania terapii hormonalnej - nie miesiączkuję od ośmiu lat. Zmiany w budowie, przyczyniają się do braku satysfakcji w współżyciu, zarówno partnera. Jest jakiś sposób aby to zmienić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.