Zaniżone FT3 i FT4 w badaniach

Bardzo proszę o wyjaśnienie mi moich wyników badań, mam wizytę u endo, ale niestety muszę trochę poczekać. FT3 (ICD-9:055) wynosi 1,04 FT4 (ICD-9):069 ) wynosi 0,40 wiem, że są poniżej normy

witam, to niedoczynność tarczycy, tsh wtedy jest wysokie. jeśli termin jest daleki, a żle się Pani czuje, proszę pójść najpierw do lek.rodzinnego. pozdr