Zapadnięta klatka piersiowa i brak biustu

Witam mam 20 lat. Mam problem ponieważ mam zapadniętą klatkę piersiową i nie mam biustu. A brodawki i otoczki są strzępkowe i bardzo małe ;( proszę o pomoc i jaka terapia by mi pomogła ;( boję się pokazać chłopakowi bo prawie mamy identyczne :(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z zamieszczonego opisu wynika, że budowa Pani piersi może być nieprawidłowa. Zdecydowanie proszę skonsultować się z lekarzem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.