Zapalenia oskrzeli, zmęczenie a wyniki badania krwi

Witam,mam 60 lat i od 2 lat często choruję na zap,oskrzeli i płuc.Miesiąc temu przechodziłam infekcję i cały czas źle się czuję.Puchną mi i bolą oczy(leki od okulisty nie pomagają) i puchną mi nogi w kostkach.Ogólnie jestem rozbita i zmęczona.Moje wyniki morf,to podwyższonePDV 18,1 I P-LCR46,6.W czasie infekcji,leukocyty poniżej nor3,2 RDV-CV PONIŻEJ136PDV I MPV ,P-LCR,RDW-CV POWYŻEJ normy,co może dziać się w organiżmie.leczę się na nadciśnienie,alergię i astmę,

Renata GrzechociĹska

Sugeruję wizytę u pulmonologa. Parametry morfologii, które Pani podała są niediagnostyczne jeśli nie odniesie się ich do całej morfologii.