Zapis EEG w czuwaniu i senności

Witam, wynik siostrzencEEG:Badanie wykonano w czuwaniu i senności bez leczenia. Zapis zróżnicowany przestrzennie. Czynn podst w ok. ciemien - potyl składa się z fal alfa 8-9Hz o ampl do60 uV.RZsłabo zaznaczone.W okolicach skrion -centr rejestrują się rozsiane fale alfa i theta o zmiennej amp do30uV. Na tym tle3xw trakcie badania zarejestr uogólniające się grupy wyostrzonych synchronicznych fal wolnych theta.Orzecz:Zapis podejrzany o zmiany uogólnionewskazane badanie w pełym śnie.Proszęo opinię

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zapis badania jest nieprawidłowy. Proszę udać się na wizytę do specjalisty neurologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.