Zapłodnienie w czasie owulacji a szansa na córkę

dzień dobry. czy możliwe jest w ogóle poczęcie dziewczynki w dni płodne. Mam już 2 synów i nie ukrywam że chciałabym mieć córkę. i teraz znów jestem w ciąży, nie kochaliśmy się z mężem przed owulacją tylko w trakcie. czy tym przypadku znów będę miała syna? to moja ostatnia szansa na córkę gdyż miałam już dwie cesarki.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie załączonych danych nie jest możliwe określenie płci dziecka. W razie wątpliwości proszę skonsultować się z ginekologiem.