Zarażenie bakterią candida po stosunku

Witam. Jakieś 6 tygodni temu po kontakcie seksualnym z nieznaną Obecnie leczę się u swojego dermatologa-wenerologa, ale obecnie nie mogę skorzystać z jego.Przyjmuję flukonazole 100mg oraz nastytyna ponieważ walczę z bakterią candida którą się zaraziłem. Dostałem też grzybicy penisa. Dostałem maść Pimafucort, ale problem wrócił. Jak sobie z tym poradzić bo teraz pojawiła się czerwona plama z kleistą białą wydzieliną. Sex był w zabezpieczeniu, oralny bez, ale tylko ja byłem stroną pieszczoną.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej doszło do nawrotu grzybicy prącia. Proszę ponownie zastosować zaleconą maść. W przypadku braku poprawy konieczna będzie ponowna wizyta u lekarza.