Zastosowanie Clotrimazolu dopochwowo i biała wydzielina

Witam, wczoraj ranow zielam clotrimazol w tabletce do pochwy bo swdzialo i pieklo. 12dc. dzis 13 dc, rano mialam brdzo duzo śluzu bialego rozciagliwego, i zaczerwienione wejsce do pochwy. pozniej jak poszlam do lazienki za ok 1 h, to juz nie mialam sluzu. bl on bialy. MOżliwe ze to z tej tbaletki jeszcze to biale? Ciążę moge wykluczyć jesli dostałam plamienie(tydzine po czasie, z luteiny) i bhcg robiłam 19 dni PO pettingu i wynik <0.100. Robione w 6 dc (wtedy mialam jesze plamienie)

Witam. Objawy najprawdopodobniej są wynikiem infekcji grzybiczej. Proszę kontynuować terapię.