Zastosowanie Eligard przed radioterapią raka prostaty

Czy w wyniku podania leku Eligard 22.5mg celem przygotowania do radioterapii raka prostaty może mieć związek z zapaleniem jądra?Po dwóch dniach dostałem wysokiej gorączki oraz bólu i znacznego powiększenia jednego jądra.Miałem również częstomocz z krwią.Lekarz rodzinny zlecił leczenie antybiotykiem Zamur 500 oraz Anapran przez okres dwóch tygodni.Po czterech dniach niewiele się zmniejszyło,czy mam się niepokoić?
Aleksander Ropielewski

Jest mało prawdopodobne aby opisane przez Pana dolegliwości były reakcją na przyjęty lek, dlatego konieczne jest dodiagnozowanie przyczyny takiego stanu i kontakt z urologiem.