Zatkane ucho i wosk woskowinowy

moja 10 letnia córka od wczoraj ma zatkane ucho,zakupilam jej w sprayu OLIVO CAP ale od czasu do czasu jej sie zatyka jeszcze ucho. Byłam z tym problemem na ostrym dyzurze u pediatry w sobotę i nadal kazał stosować to co zakupiłam, stwierdził ze ma czop woskowinowy. Ale od wczoraj raz jest poprawa raz nie. nie wiem co mam robić czy mam się zgłosić do laryngologa dziecięcego?

kAZDY LARYNGOLOG POTRAFI WYPŁUKAĆ USZY. NIE CHODŹ NA OSTRE DYŻURY Z MIODEM W USZACH. TE DYŻURY NIE SŁUŻĄ TEMU. BEZ WIEDZY LAR NICZEGO NIE STOSUJ DO USZU. potem REKLAMA OLIVO CAP CI NIE POMOŻE.