Zatrucie pokarmowe i plamienie podczas stosowania NuvaRing

Witam, Od ponad pół roku używam pierścienia NuvaRing. Ostatnio miałam zatrucie pokarmowe w wyniku którego podana została mi kroplówka. Działo się to wszystko w poniedziałek w nocy oraz we wtorek. Wczoraj zauważyłam plamienie. Mimo że pierścień wyjąć miałam dopiero za dwa dni, przypomina mi to bardzo miesiączkę. Czy to możliwe? Czy w tej sytuacji powinnam zostawić pierścień do końca (tj. piątek wieczór?)

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.