Zatrzymanie miesiączki z powodu dużego stresu

mam 48 lat w wieku 45 lat zatrzymala mi sie miesiaczka zpowodu duzego stresu i utraty wagi ciala ale jeszcze mialam male krwawienie rok temu czy moge zajsc w ciaze

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
szanowna Pani, proszę zgłosić się do ginekologa, który wykona oznaczenie FSH,LH, estradiolu oraz wykona badanie USG, wówczas będzie możliwe ustalenie Pani statusu menopauzalnego. Pozdrawiam.