Zawroty głowy u 19-latki a możliwe przyczyny

Dzień dobry.Od jakiegoś miesiąca mam tak zwane zawroty głowy,sama nie wiem jak mam to nazwać,bo jak leże to przez pare sekund mam takie zawroty ze czesto głowa sama mi leci gdzie chce,przez co uderzamgłową w różne rzeczy,lub jak idę to również występują te zawroty i czesto wchodzę na ludzi,lub jak siedzę to mam wrażenie że spadam,nie mam pojęcia czym jest to spowodowane,nie pije alkoholu prowadzę w normalny tryb życia. Dodam jeszcze do tego że mam wysokie ciśnienie 120,oraz czeste bóle głowy.

Proszę zgłosić się do lekarza POZ i wykonać podstawowe badania. Ponadto przydatną może się okazać konsultacja z neurologiem. Pozdrawiam.