Zawroty głowy u 27-letniego mężczyzny

Od ok tygodnia mam zawroty głowy i to nie wtedy jak nagle się wstaje , dzisiaj np. Wyszedlem z psem nie bieganie normalne chodzenie , nagle zakrecilo się w głowie pacze na drogę a mi tu pszystko wiruje zaczolem chodzić jak bym był bardzo opity ps. nie sporzywam alkoholu . Trzymało mnie chyba z ok5-7 min , nie wiem co się dzieje ,ten przypadek mnie najdlurzej czymal , w przeciągu może 2 godzin mnialem zawroty 2 razy jeszcze. Co się dzieje czy to bardzo powarznego

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza, po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki. Być może konieczna będzie wizyta u neurologa.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zawroty głowy mogą być wynikiem infekcji, chorób układu krążenia, anemii, zaburzeń funkcji tarczycy, patologii CUN jak i wielu innych przyczyn. Sugeruję dokładniejszą diagnostykę, którą pokieruje lekarz POZ.

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!

Bez możliwości zbadania ciężko o komentarz. Polecam kontakt z lekarzem rodzinnym celem diagnostyki.

z poważaniem
Michał Kurek