Zawroty głowy z wymiotami

Mój mąż 50lat, ma zawroty głowy od kilku dni, przy odchylaniu głowy z wymiotami. Mówi, że nic mu nie jest.Oto wyniki:w istocie białej podkorowej tylnej okolicy czołowej oraz w okolicy ciemieniowej prawej pojedyńcze niespecyficzne hiperintensywne wT2WI i w sekwencji FLAIR, nieograniczujące dyfuzji okrągłe ogniska śr.do 4mm. podobne ognisko podkorowo w okolicy pogranicza czołowo-ciemieniowego lewego (śr.5mm)oraz w zewnętrznej części lewej skorupy (śr. poniżej 2mm)ogniska naczyniopochodne? bać się?

celowe VENG, konsultacja laryngologa, zmiany w NKMR świadczą o chorobie drobnych naczyń, można suplementować preparatami dr Ratha , mój e-meil: bajko1@wp.pl