Zażycie dwóch tabletek antykoncepcyjnych w ostatnim tygodniu stosowania

witam, zarzyłam omyłkowo 2 tabletki antykoncepcyjne na raz artizia- ostatni tydzien cyklu. Co mam zrobic w tej sytuacji? tabletki powinnam skonczyc w niedziele, natomiast w zwiazku z tym ze jednej mi brakuje koniec wypada na sobote. Czy mozna zazyc 20 tabletek i zrobic normalnie 7 dniowa przerwe a nastepnie rozpoczac nowe opakowanie? Licze na szybka odpowiedz, Pozdrawiam

Można tak zrobic , nie ma żadnego problemu. Lepiej jest robic 6 dni przerwy zamiast 7 . Czyli ostatnia tabletka np w niedziele i pierwsza tabl z nowego opakowania po przerwie tez w niedziele.