Zdiagnozowana endometrioza 1 stopnia łagodna

Witam Po laparoskopii mam zdiagnozowaną endometriozę 1 stopnia łagodną, podczas laparoskopii uwolniono zrosty, ogsisko endometriozy na lewym jajniku z prawego została wyłuszczona torbiel. Podczas kontroli lekarz zalecił branie visanne ok 6 ms i chciałam zapytać o własciwości lego leku, poznać za i przecić, czy ktoś pomoże? Skutki uboczne w ulotce wyglądają strasznie a chce ost podjąć dec czy zacząć brać. Czy po tych tabletkach bedzie można zajść w ciążę? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że lekarz ginekolog powinien wszystko wytłumaczyć. Sądzę że jeżeli nie było konieczności przyjmowania tego leku to lekarz by nie przepisał. Proponuje udać się do lekarza prowadzącego.