Żelazo 170, hemoglobina 14,10 a hematokryt 40,6

Witam, bardzo proszę o konsultację wyników córeczki, bardzo się niepokoję. Ma 4 lata a wyniki to: żelazo 170, hemoglobina 14,10 a hematokryt 40,6 ponadto limfocyty 61,2% Eo, Bazo,Mono - 0,5. pozostale wyniki krwi w normie.jest bardzo blada ma podkrążone oczy, lecz jest radosna i ruchliwa.czasem narzeka na bóle stawów u rączek.córka nie przyjmuje żadnych preparatów z żelazem.Prosze o odpowiedź..

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do pediatry, jednak przedstawione wyniki nie budzą zastrzeżeń.