Zgrubienie w okolicy pachy i ból piersi

dobry wieczór od niedawna wyczuwam zgrubienie w okolicy lewej pachy na piersi robi się większe i jest już w dwóch miejscach czasami boli do tego drętwieje mi lewa ręka i często boli byłam u lekarza rodzinnego który był kiedyś ginekologiem stwierdzil ze tam nic nie ma ale wydaje mi sie ze jest czy moje objawy sa niepokojace czy tak jak stwierdzil lekarz nic mi nie jest ??

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, być może sa to zmiany czynnościowe, jednakże warto zgłosić się do ginekologa, który wykona badanie piersi zrobi USG piersi. Pozdrawiam.