Zgubienie karty ciąży

Witam serdecznie mam takie pytanie miesiąc temu zagubiłam gdzieś swoją kartę ciąży mimo że lekarz prowadzący był z Lublina i musiałam się przeprowadzić co mam teraz zrobić? Gdyż miałam tam wszystkie badania płodu krwi moczu itd... Po wielu telefonach do lekarza prowadzącego nie uzyskałam odpowiedzi ani zadnego rezultatu, wiem ze teraz musze iść się zbadać dla bezpieczeństwa ponieważ jest to już koniec drugiego trymestru ciąży... Co mam w tej sytuacji zrobić? Czy powtarzać mam wszystkie badania?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Na kartę ciąży nanoszone są wyniki badań z laboratorium. Może Pani spróbować uzyskać kopie badań w punkcie, w którym wykonywała Pani badania krwi i moczu. Jeśli nie ma Pani żadnego wyniku USG - trzeba będzie wykonać badanie powtórnie. To samo tyczy się wyniku grupy krwi (NIEZBĘDNE) oraz badań wirusologicznych - HBV, kiła, toksoplazmoza, CMV, HIV (WSKAZANE).