Zielony kał z nitkami krwi u 5,5-miesięcznej córki

corka 5,5mies,9kg, od 1,5mc robi sluzowate cuchnace zielone kupki z nitkami krwi,jestem 1mc na diecie bezmlecznej i 2tyg na bezglutenowej ale niewiele sie poprawilo ,krew zdza sie rzadziej i mniej ale kupka brzydka.mocz kal i morfologia wporzadku.ma tez sucha skore i nawracajaca ciemieniuche,w testach na pleckach nic nam nie wyszlo.juz niewiem co mam robic?poza kupkami dziecko zachowuje sie normalnie, lecz martwia mnie te kupki.ile moge czekac na poprawe?czy robic testy z krwi prywatnie?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam wizytę u gastroenterologa dziecięcego oraz wykonania testów w kierunku celiakii i mukowiscydozy. Przyczyny mogą być złożone i musi się Pani udać z córką na specjalistyczne badania. Pozdrawiam