Zimna dłoń i niedowład ręki

witam prosze o odpowiedz 20grudnia 2013 r mialam usowane wezly chlonne na szyi po zabiegu mam niedowlad reki prawej lekarz stwierdzil porazenie splotu barkowego czy to normalne ze ta dlon jest caly czas lodowata

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, w przypadku takich objawów proszę o wizytę u lekarza prowadzącego celem dokonania badania lekarskiego. Pozdrawiam.