Zimne plecy po obu stronach w okolicach nerek

Witam mam zimne plecy po obu stronach w okolicach nerek,co ciekawe reszta pleców jest ciepła.Odczuwam też bardziej zimno tych okolicach szybciej marznę w tych miejscach.Boli mnie też nie wiem nerki czy coś innego może to krzyże,ból jest taki rwący kłujący i nie wiem czy to ma jakiś związek ale bolą mnie też nogi.Mam pytanie dlaczego ciało w tych dwóch miejscach jest zimne?reszta pleców i całe ciało ciepłe i w te miejsca są bardzo wrażliwe na zimno czy to coś poważnego i gdzie się z tym udać

Opisane objawy mogą wynikać z zaburzeń unerwienia np. w przebiegu zapalenia korzonków. Na własną rękę można próbować pasa lędźwiowego (tzw. futro medyczne), ale niezależnie od tego należy zgłosić się do neurologa celem dokładnego zbadania funkcji nerwów.