Złamanie kości piszczelowej i strzałkowej

Mialam zlamana kosc piszczelowa i strzalkowa.mam juz zrost i lekarz pozwolil mi obciazac noge od 20 do 30 kilo.Juz codzilam o 2 kulach z obciazeniem nogi. Ostatnio potknelam sie i mocniej stanelam na chora noge.kostka troche mi spuchla i troche boli. Ale jak dotykam calego stawu skokowego nie czuje bulu i zeby cos tam peklo.moze za duzym ciezarem stanelam na noge.?Nie wiem co mam robic czy jechac na szpital ?boje sie tez znow stanac lekko na stope.od operacji minelo ponad 2 i pol mieciaca.

Szanowana Pani, ryzyko zawsze istnieje, jednak po 10 tygodniach od złamania należy przyjąć, że okolica jest w fazie zrostu o ile dotcyhczaspowe leczenie przebiegało bez powikłań. Jeżeli ból i/lub obrzęk będzie się utrzymywał prosze wtedy udac sie na wizytę kontrolną do ortopedy celem wykonania diagnostyki rtg.Pozdrawiam