Złamanie zmęczeniowe I kości śródstopia

Złamanie zmęczeniowe I kości śródstopia. Źle ustałam na nogę (bez urazów).Tomografia wykazała złamanie zmęczeniowe 1 kości śródstopia prawej stopy.Lekarz zlecił Ortezę.Ortezę mam już od 4 tygodni.Stan jest bez zmian w dodatku noga musi być cały czas w górze,inaczej sinieje.Dodatkowo od tygodnia chodzenia o kulach zaczęło to samo się dziać z drugą nogą. Obrzęk i ból narasta a ja ledwo się poruszam. Dodam jeszcze, że wyniki kwas moczowy i CRP mam w normie. Lekarz odsyła mnie do reumatologa.

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie ponownie udac się do lekarza ortopedy i do lekarza reumatologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.