Złe samopoczucie podczas miesiączkowania

Dlaczego źle się czuję podczas okresu? Jest mi słabo, kręci się w głowie, nie mogę w nocy spać... Przed samym okresem nie panuję nad emocjami, nerwami, nie mogę się uspokoić. Zauważyłam to szczególnie od czasu rozpoczęcia brania Sertraliny, od 3,5tyg jestem bez leku. Czy może to być efekt po odstawieniu?

Wielce Szanowna Pani ! Proszę udać się do specjalisty, który ordynował leki. Nie potrafię Pani udzielić odpowiedzi. Z wyrazami szacunku Marek Bulsa