Złóg w pęcherzyku żółciowym i ból brzucha

od kilku dni odczuwam duzy bol usg brzucha wykazalo pecherzyk zolciowy prawidlowej wielkosciz ok 21mm zlogiemtrzustka prawidlowej wielkosci hiperechogenna bez zmian ogniskowych sledziona i nerki ok nie moge jesc trzymam scisla diete czy te bole to ten kamien co robic dziekuje prosze o odpowiedz pozdrawiam Elzbieta  Poznan

Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że ból brzucha może być spowodowany kamicą pęcherzyka żółciowego. Trudno mi to określić bez bezpośredniego badania. Radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem, gdyż leczenie kamicy polega na operacyjnym usunięciu pęcherzyka żółciowego.