Złuszczanie kwasem TCA a stosowanie lasera

Witam. 1 lipca miałam złuszczanie kwasem TCA. Niestety nie widzę rezultatów i zdecydowałam się na laser. Jaki minimalny czas musi upłynąć, abym mogła umówić się na laser fraxel?

Lek. Tomasz Budlewski

To, że Pani nie widzi rezultatów to nie znaczy że np. skóra nie doznała zmian, konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza medycyny estetycznej lub lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.