Stosowanie Epiduo a kwas TCA

Czy można wykonać zabieg kwasem tca u kosmetologa podczas kuracji epiduo? Trądzik juz nie jest tak uciążliwy, jednak dokuczają mi przebarwienia po nim.

Epiduo powinno się nakładać na nieuszkodzoną skórę. TCA złuszcza nam naskórek w różnym stopniu w zależności od stężenia. Kuracje złuszczające podczas stosowania Epiduo mogą nasilać jego drażniące działanie. Byłbym ostrożny w jednoczesnym stosowaniu tych dwóch kuracji. Lepiej jest zaczekać na koniec kuracji Epiduo.