Stosowanie Aknenorminu a Epiduo

Witam. Jestem 7 miesięcy po kuracji Aknenormin. Obecnie od kilku miesięcy miejscowo stosuję Epiduo i codziennie nawilżam twarz. Nadal mam cerę tłustą, skłonną do wyprysków, ale też bardzo wrażliwą. Od zakończenia kuracji nadal widać zaczerwienienia. Epiduo nie nakładam na miejsca, w których występują te zaczerwienienia i rozszerzone pory. Proszę o poradę, co lepsze byłoby na rozszerzone pory? Epiduo czy Skinoren? Czy Epiduo lub Skinoren można też nakładać na zaczerwienienia?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa . Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.