Zmiana godziny przyjmowania Ovulastan

Witam. Biore Ovulastan (antykoncepcja). W pon zazylam 1sza tabletke z kolejnego blistra. Zawsze biore o godz 19-21. Zapomnialam o drugiej tabletce wtorkowej i wzielam ja w srode o 8:30 i od razu kolejna czwartkowa czyli wzielam dwie naraz (13,5h przerwy). Dzisiaj w czwartek w takim razie wzielam rowniez tabletke o 9ej. Czy powinnam piatkowa wziac o godz 19 czy o 9? Teraz wiem ze dwie naraz powinnam wziac jakbym sie spoznila z tabletka o prawie 24h. Wtedy tego nie wiedzialam.

W przypadku pominięcia nalezy przyjąć kolejną jak najszybciej i trzymać się już nowej, danej godziny.
W tym cyklu skuteczność może nie zostać zachowana