Zmiana ogniskowa w płacie wątroby w wyniku USG

Prosze o interpretację wyniku usg w prawym płacie watroby hiperechogenna dobrze ograniczona zmiana ogniskowa o śr 1,5 cm odpowiadającą naczyniakowi czy to cos powaznego

Mały naczyniak wątroby nie jest niepokojący; proszę robić kontrole USG jamy brzusznej z oceną zmiany co 6 miesięcy. W razie powiększania się zmiany, dolegliwości bólowych jamy brzusznej bądź jakichkolwiek wątpliwości odnośnie charakteru zmiany wskazana konsultacja chirurgiczna.