Zmiany na piersiach podczas starań o dziecko

W jakim przypadku piersi sie zmieniaja mam na mysli sutki oraz otoczki. Ich kolor jest inny otoczki są wieksze jakby rozlane na piersiach na nich male grudki przez cale piersi az do sutkow przebiegają niebieskie żyły. Mam tak drugi miesiac bylam u ginekologa nie wykryl ciazy na usg wiec czym to moze byc spowodowane? Czy usg moglo nie wykazac ciazy? Staram sie o dziecko.Wiem ze musze zrobic beta HCG ale pytam czy moze byc jakis inny powod takich zmian na piersiach?

Piotr Pilarski

Usg może nie wykazać wczesnej ciąży. Innym powodem mogą być zaburzenia hormonalne.

Pozdrawiam.